Майстер-класи до свята.

14 лютого ми святкуємо День Святого Валентина. Його історія сягає корінням у глибину століть, а традиції та обряди, що супроводжують цей день, відрізняються залежно від країни та культури. У 2024 році, як і завжди, закохані по всьому світі відзначатимуть це свято, обмінюючись подарунками, листівками та словами любові.
Донедавна точилося чимало дискусій, чи приживеться у нас День Святого Валентина? Чи має стосунок до школярів свято закоханих? Тим часом свято поступово стало Днем любові у дуже широкому розумінні: діти дарують валентники батькам, учителям, друзям. І все частіше у цей день ми говоримо про дружбу, любов до близьких, до всього живого, про людяність. Також більшість з нас говорять про це свято як день взаємної підтримки, лагідних слів та турботи.
Сьогодні лідери учнівського самоврядування нашого ліцею вирішили спонукати учнів та учениць 1-6 класів виготовити валентинку своїми руками, щоб діти привітали рідних зі святом.

Учениця 9-го класу Яна Россоха провела майстер-клас з виготовлення валентинки. 70 діток з радістю виготовили листівки-валентинки, спілкувалися та розповіли, кому вони збираються її дарувати.

Дякуємо Яні за ініціативність!

Перебіг заходу у презентації:


Війна — не той час, коли доречні гучні свята, але зараз, як ніколи, діти потребують психологічного комфорту. Чимало з них набагато гостріше, ніж два роки тому, відчувають потребу підтримувати одне одного та навіть дорослих.

14 лютого може бути для них Днем любові, доброти та людського тепла, тому даруйте серця своїм дітям і з вдячністю отримуйте від них знаки уваги!

«Love is Ukraine »

«Кохання – одне з піднесених , шляхетних і прекрасних почуттів ! Без нього наше життя неможливе!» В цих словах була закладена суть заходу, що відбувся в День Святого Валентина на базі Лиманського ОКП № 2.
У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято зазвичай пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів, близьких людей та рідної країни.


14 лютого 2024 року учні ліцею №1 та ліцею №2 долучилися до майстер-класу, по виготовленню святкових листівок, який провели соціальні педагоги Наталія Горюшко та Юлія Толстова. Під час майстер-клас «Love is Ukraine » діти проявили свої творчі здібності, фантазію та уяву. Вихованці отримали хвилю позитивних емоцій. У ході майстер-класу школярі не тільки навчились робити милі сердечка, які згодом зможуть подарувати в якості святкової валентинки, а ще й дізнались історію виникнення цього чудового свята та поділились власними думками стосовно того, як можна проявляти любов до рідної країни.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by