“ Інтернет: небезпеки та ризики ”

Від соціальних мереж – до онлайн-банкінгу: сьогодні Інтернет проник у наше повсякденне життя і діяльність. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі. Необхідно віднайти правильні способи захисту нашого приватного життя, коли ми перебуваємо онлайн.

Сьогодні учні ліцею №1 та ліцею №2 разом із соціальними педагогами Наталією Горюшко та Юлією Толстовою активно долучилися до Міжнародного дня безпечного Інтернету, який відзначається у другий вівторок лютого. Для школярів була проведена інформаційна бесіда “Інтернет: небезпеки та ризики ”. Під час якої вони розширили й поглибили знання про безпечний Інтернет. Дізналися про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання. Учні охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті. Діти згадали 10 золотих правил про безпечний Інтернет, порівнювали його переваги та недоліки, долучилися до акції “ Безпека дітей в Інтернеті”.

 Тож єднаймо свої зусилля й разом крокуймо до безпечного Інтернету!

До Всесвітнього Дня безпечного інтернету 06.02.24р. в 4-б класі проведено годину спілкування «Безпечний інтернет». Діти подивилися мультфільми про безпечне користування Інтернетом: «Казка про золоті правила безпечного Інтернету», дізналися більше про Інтернет-культуру, пригадати правила Інтернет спілкування та дали обіцянки їх дотримуватись. Після перегляду діти відповідали на поставлені запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету.

Підсумком став відео-квест «Безпечний інтернет» та перегляд відеоролика «Океани світу», який створила Філіппова Олександра (4-б кл.).

Аналогічні заходи відбулися і в інших класах ліцею:

До Дня безпечного інтернету в 6 класі проведено урок “Я знаю, як спілкуватися в інтернеті”. Мета – аби діти були захищені онлайн не лише надійним паролем, але й знали, як поводитись в мережі.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by