Ранкове коло 5 лютого

День годування птахів (Feed the Birds Day) або День підгодівлі птахів відзначають 3 лютого. Це свято варто відзначати взимку щодня. Цей день, присвячений здоров’ю та виживанню диких птахів, що мешкають на подвір’ї. Він має велике значення взимку, коли немає достатньої кількості корму для птахів і є нагадуванням про пташок, особливо в найхолоднішу та найсніжнішу частину зими, коли джерел їжі для птахів не вистачає.

Про значення та важливість цієї дати розповіли ліцеїстам на ранковому колі семикласники (відповідальні на цьому тижні). Також, ми дізналися які птахи зимують у нашій країні, яких саме птахів ми можемо зустріти зараз в садах. парках, лісах; чим їх підгодовувати та які годівнички можна створити власноруч. Навіть встигли пограти у гру “Вгадай птаха за описом”

Наголошуємо, що День годування птахів — це важлива подія, яка підкреслює необхідність піклуватися про наших пернатих друзів у найскладніший період року.

І за традицією, Ольга Іванівна Богданова оголосила результати змагань, які стали відомі на минулому тижні та окреслила план заходів на весь місяць. Завідувачка бібліотеки Анжеліка Ломако закликала ліцеїстів 7 лютого долучитися до відзначення Всесвітнього дня читання вголос.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by