Ранкове коло 29 січня

29 січня в нашій державі відзначається як День пам’яті Героїв Крут – однієї з трагічних і водночас високо легендарних сторінок в історії української визвольної боротьби 1917-1921 рр.

Тому, саме сьогодні, наше ранкове коло було присвячене цій історичній даті. Восьмикласники представили презентацію у якій розповіли про подвиг юних захисників, які попри чисельну меншість змогли затримати більшовиків, що дало можливість українській делегації укласти Брест-Литовський мирний договір, який врятував молоду українську державність.

На похороні в Києві біля Аскольдової могили голова Української Центральної Ради Михайло Грушевський назвав юнаків, які загинули в нерівній боротьбі, героями, а поет Павло Тичина присвятив героїчному вчинкові вірш «Пам’яті тридцяти». Цей вірш прослухали всі присутні на ранковій зустрічі.

Для тих, хто не зміг приєднатися ми публікуємо презентацію від 8 класу:

Потім, заступник директора з виховної роботи Ольга Іванівна Богданова поінформувала про результати участі ліцеїстів у різноманітних конкурсах та змаганнях. Всі щиро привітали переможців!

Учні 11 класу та вчителі ліцею взяли участь в інформаційному заході з нагоди відзначення Дня пам’яті Героїв Крут, який проводився управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та Державним архівом Донецької області.
Спікер: Яна Власова, головний спеціаліст відділу використання інформації документів Державного архіву Донецької області

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by