Етнолог, фольклорист, поет, громадський діяч, автор Гімну України

У січні ми відзначаємо 185 років з дня народження українського етнолога, фольклориста, поета, громадського діяча, автора гімну України  Павла Платоновича Чубинського. Про цю визначну дату ми вже згадували на ранковому колі 15 січня  на якому розповідали цікаві факти його життя.

А сьогодні, 26 січня Вікторія Іванівна Погребняк провела  захід під назвою “Я в світі щиро працював. Я сіяв те, що Бог послав”. Шестикласники познайомилися з видатним діячем Павлом Чубинським. Дізналися про його життя, яке було сповнене цікавих подорожей губерніями України, збиранням традицій, фольклору, діалектів нашого народу. За свої щирі, патріотичні наміри більше як на шість років був відлучений від України і засланий на «перевиховання» в Архангельську губернію. Також діти познайомилися з його віршем  “Ще не вмерла Україна”, дізналися про те, де його вперше було надруковано.

У кінці заходу переглянули інтерактивну книгу, присвячену його творчості над створенням якої працювали вчителі та діти однієї зі шкіл нашої області.

Пропонуємо її погортати і Вам:

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by