Низький уклін і тричі “Слава!”, українські захисники!

До Дня Збройних сил України в 4-б класі проведено виховну годину «Збройні сили України».  Учні   створювали асоціативний кущ до слова «солдат», висловлювали свої думки  «хто такі герої?», що діти можуть зробити для Збройних Сил України.   Учні із задоволення давали відповіді на запитання гри-розваги «Вірю в ЗСУ»,  підбирали прислів’я та приказки  про захисників рідної землі.

У 10 класі відбулася класна година з нагоди Дня Збройних Сил України. Величезна вдячність і шана всім нашим захисникам і захисницям, які боронять нашу землю від рашистських загарбників! Діти з відео дізнались про особливості роботи протиповітряних сил України, як в реальності наші військові збивають шахеди та аеророзвідки підрозділу артелиристської окремої бригади, зокрема побачили роботу HIMARS по позиціях ворога.
Також було цікаво побачити на власні очі, як наші військові можуть облаштувати окопи. Звісно, такий комфортний простір буває далеко не по всій лінїї фронту, але у украінців є така особливість, при найменшій можливості бути гарними газдами і газдинями.
Ми не перестанемо захоплюватись нашими військовими, це є прості люди, у яких рівень свідомості і мотивація надвисокі, честь і гідність їх найкращі якості.
Наприкінці уроку діти послухали привітання нашого легендарного генерала, головнокомандувача ЗСУ, Валерія Залужного, в кожному слові якого відчувалась сила, мужність, відвага і надійність.
Зі святом, дорогі захисники і захисниці!
Віримо в перемогу!

6 грудня в Україні аж два свята: усі зустрічають доброго і щедрого Святого Миколая та вшановують славних воїнів української армії.

Спочатку першокласники розказали, які подарунки знайшли вранці під подушками та за які добрі діла вони їх отримали. Діти послухали привітання від своєї вчительки, виконали веселу руханку для Святого Миколая. На каналі Виховні заходи в Тімс маленькі учні можуть знайти ще багато цікавого матеріалу до цього свята.

Потім першокласники переглянули та обговорили відео про історію становлення української армії, її значення для держави, особливо під час російської агресії. Нехай Святий Миколай принесе кожному захиснику теплу звістку від рідних та захистить від біди! Героям слава!

Учні 8 класу на уроці історії (учитель Сєрокуров Д.П.) пригадали історію Збройних Сил України. Учні висловлювали подяку кожному герою, який зараз на війні, бажали живими повернутися до рідного дому. Із захопленням діти відповідали на питання гри “Мільйон для ЗСУ”, пригадуючи, яку назву мала Україна за часів Б. Хмельницького, що є рушійною силою кожної армії та вправно відповідали на інші питання гри. І на прикінці уроку подякували ЗАХИСНИКАМ:

За нашу рідну Україну, що зберегли за всі віки. Низький уклін і тричі “Слава!”, українські захисники!
А ось таку казку про пригоди воїна ЗСУ Івана Лиманського створила Ольга Іванівна Богданова з допомогою магічного генератора казок  https://kazka.fun/ 
А учні 6-го класу її прекрасно проілюстрували. Якщо вам сподобається, то теж зможете придумати та записати на цій платформі свою казку на будь яку тему.
ЧИТАЙТЕ та ПИШІТЬ із ЗАДОВОЛЕННЯМ!!!
ІЛЮСТРАЦІЇ
ГЕНЕРАТОР

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by