Волонтерство – це потужний ресурс для розвитку молоді!

5 грудня у всьому світі святкують Міжнародний  день волонтера. У цей день десятикласники познайомились із волонтерським рухом під час трансляції Національного уроку волонтерства, який було проведено за підтримки Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді та спорту, ГО «Українська Волонтерська Служба» та ГО «Рух Олександра Педана «JuniorS» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

До проведення Національного уроку волонтерства долучилися заступник
Міністра молоді та спорту Владислав Яцук, засновниця Української Волонтерської Служби Анна Бондаренко, засновник руху «JuniorS» Олександр Педан та координатор із залучення молоді проєкту U-Report Дмитро Бурак.

На уроці говорилося про значення волонтерства у нашому житті,  які види волонтерства існують та як молодь може долучитися до великого руху допомоги.

Скріншоти уроку можна переглянути у презентації:

Бути волонтером – це змінювати світ на краще. Кожен ваш внесок має вагу, навіть якщо ви ще молоді! Тож,  якщо ви маєте бажання долучитися до великого  волонтерського руху, а не знаєте як це зробити, то заходьте на платформу «ВОЛОНТЕРСТВО  В УКРАЇНІ» за  цим посиланням https://platforma.volunteer.country/  і тут ви знайдете  безліч  можливостей  для волонтерської діяльності, навіть онлайн!

Ви теж маєте змогу переглянути цей урок просто натиснувши на зображення.

Першокласники теж долучилися до відзначення цього свята

5 грудня увась світ вшановує людей, що надають безкоштовно і щиро свою допомогу усім, хто цього потребує – волонтерів. Першокласники під час ранкового кола дізналися про поняття “волонтер”, про благородну діяльність цих людей, про риси, притаманні цим героям, про значення їх діяльності особливо в умовах війни. Познайомилися з волонтерською діяльністю українських дітей, які передають зароблені гроші ЗСУ. Розказали, як самі допомагають безпритульним тваринкам. В Тімс на каналі Виховні заходи маленькі учні та їх батьки можуть переглянути Національний урок волонтерства.

Сердечна подяка усім людям, які допомагають і підтримують у важкий для нас час!

Переглянути скріншоти заходу:

А ось такі малюнки виконали учні 4-х класів до Дня волонтера

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by