Ранкове коло

4 грудня на ранковому колі семикласники розповіли про Міжнародний день за скасування рабства, який відзначається 2 грудня. Ліцеїсти дізналися про рабство, це жахливе явище з минулого, якого людство не може позбутися і до нині. Багато мільйонів людей  в усьому світі є жертвами сучасних форм рабства. Учні сьомого класу повідомили про те, які закони регулюють питання торгівлі людьми, як на міжнародному рівні, так і в нашій державі, які державні органи займаються діяльністю що стосується протидії торгівлі людьми. Надали телефони національних гарячих ліній за якими можна звертатися у разі потреби. Продемонстрували тематичний відеоролик. Дякуємо семикласникам за корисну інформацію.

І за традицією, заступниця директора з виховної роботи Ольга Іванівна Богданова ознайомила присутніх з планами на наступний тиждень, відзначила сертифікатами класні колективи, що були активними учасниками загальношкільного круглого столу до Дня Гідності та радо повідомила про досягнення наших ліцеїстів у різноманітних конкурсах. Всі привітали переможців, призерів та їх менторів оплесками.

Ольга Іванівна в черговий раз нагадала, що про всі новини та події нашого ліцею можна дізнатися переглянувши офіційний сайт.

Якщо вам цікаве життя нашого закладу освіти, заходьте на сайт частіше!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by