Чарівна осінь очима ліцеїстів

Освітній портал Алаба оприлюднив результати Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Чарівна осінь”.

Кожна пора року неймовірна. Українська зима зачаровує своїми тонкими морозними візерунками на вікнах; весна вабить своїм буянням фарб та квітів; літо огортає своїм теплом, даруючи найкращі спогади. Проте немає нічого прекраснішого за українську осінь.

Наша осінь приходить неквапливо. Вона зазирає у вікна вересневим вітерцем, щебече пізніми пташками мелодії природи та встилає землю золотою ковдрою. Українська осінь різноманітна, чаруюча, захоплююча і така прекрасна. Українська осінь це про прогулянки під легким дощиком, це про пробіжки у лісі серед мокрих дерев, це про калюжі, що віддзеркалюють синє небо. А ще українська осінь – про перемогу. Щодня, крок за кроком наші захисники звільняють рідну Батьківщину від загарбників, наближаючи нашу Перемогу, що прийде до нас, вбрана у золоті кольори.

Наші ліцеїсти теж вміють бачити красу цієї дивної пори року та відтворювати її у своїх роботах. Тож маємо гарні результати. 

Роботи оцінювалися за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Авторська фотографія.

Погляньте, які гарні роботи:

Вітаємо учасників конкурсу  та їх ментора Вікторію Іванівну Погребняк із досягненнями!!!

Наші першокласники теж не пасуть задніх. Вони взяли участь  у трьох конкурсах, але на зараз відомі результати тільки двох. 

Конкурс “Чарівна осінь”

Конкурс “Наші друзі”

Творчий натхненник першачків – Лариса Анатоліївна Назаренко. Вітаємо учнів та вчителя з гарним результатом! І з нетерпінням чекаємо на результати третього конкурсу  “Мій домашній улюбленець”.

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал» ТМ, пропонує дуже багато різноманітних конкурсів у яких ви можете розкрити свій творчий талант.

Долучайтеся!

Посилання на сторінку офіційного сайту, де ви зможете обрати собі конкурс до душі:  https://alaba.op.ua/art-konkurs

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by