Цикл бесід для ліцеїстів

23 листопада учні Лиманського ліцею №1 зустрілися з представницею ювенальної превенції Наталією Груненко та всяли участь у бесіді з теми «Безпека дитини на вулиці, вдома та небезпечні знахідки»

Продовжуючи тему “16 днів проти насильства”, 28 листопада вдруге до старших ліцеїстів  9-11 класів завітала представниця ювінальної поліції та провела бесіду з теми “Протидія домашньому насиллю”. Інспектор, пані Вікторія, розповідала про цю акцію, про види насильства і про різні ступені покарання за них. Про те, як в певній ситуації буде діяти поліція.

28 листопада представники ДСНС України в Донецькій області  завітали до ОКП Лиман  і провели інформаційно-роз’яснювальну бесіду з учнями ліцею 1 та ліцею 2 на тему мінної безпеки, а також представили їм мобільний клас з мінної безпеки.
Під час заходу особливу увагу співробітники Служби порятунку звертали на те, що вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу. Всі вони містять вибухові речовини й можуть вибухнути від удару, тертя, струсу або інших механічних дій. Саме тому незнайомі або підозрілі предмети в жодному разі не можна чіпати. Навіть після довготривалого перебування у воді або землі боєприпаси не втрачають здатності вибухати.
Під час проведення профілактичного заходу рятувальники вручили дітям листівки з правилами безпечної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by