Закликаємо долучитися до акції

Традиційно, кожної четвертої суботи листопада вшановуємо жертв Голодомору 1932-33 років. Цьогоріч ця дата припадає на 25 листопада.

До Дня пам’яті жертв Голодомору Український інститут національної пам’яті ініціює акцію «Пам’ятай про жертв Голодомору. Підтримуй тих, хто бореться за Україну».

Закликаємо вас зігріти своїм теплом і підтримати тих, хто зараз протистоїть ворогу на передовій. Задонатити знайомим волонтерам на такі необхідні зараз бійцям амуніцію, техніку та інвентар. Розшукати адресу найближчих волонтерських центрів і допомогти з плетінням маскувальних сіток чи виготовленням окопних свічок. Передати з волонтерами дитячі листи і малюнки, сувеніри-обереги, смаколики і нашу віру в них. Нехай наша пам’ять стане дієвою.

Символом акції стала окопна свічка, адже живий вогонь – це символ пам’яті, це тепло, це надія. Надія на те, що нам вистачить сил вистояти та перемогти. Бо ми – народ-воїн.

День пам’яті жертв Голодомору.

Запали свічку пам’яті за вбитими голодом. Передай тепло, стань поряд із тим, хто нині бореться, аби більше цього ніколи не сталось.

Режисерка – Діана Горда. У ролику знялася Віра Горда та бійці 8-ї роти батальйону «Свобода» бригади швидкого реагування НГУ «Рубіж».

Ліцеїсти долучилися до Всеукраїнської акції. Дякуємо вам за це!

До Дня вшанування пам’яті жертв голодомору у 1 класі пройшов позакласний захід “Запали свічку пам’яті”. Маленькі учні у доступній формі дізналися факти про страшні часи 1932-1933 року. Повторили основні правила бережливого ставлення до хліба та до продуктів. Вшанували пам’ять загиблих в Україні під час штучного голоду хвилинкою мовчання, запаливши свічку пам’яті. А наприкінці зробили аплікацію “Колосок”, як нагадування про шанобливе відношення до хліба та трагічної історії своєї країни.

Перебіг заходу у презентації

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by