Результати обласного конкурсу

З метою пошуку і підтримки обдарованої учнівської молоді, яка прагне брати участь у справі збереження пам’яті про Голодоморгеноцид 1932-1933 років, голод 1921-1923 років, голод 1946-1947 років, формування на цій основі поваги до прав людини й гуманістичних цінностей до 90-х роковин Голодомору 1932–1933 років в Україні було проведено обласний конкурс пошуково-дослідницьких  робіт «Голодомор-геноцид: Україна пам’ятає»

У цьому конкурсі взяли участь три учениці нашого ліцею десятикласниця Шевченко Ліза та одинадцятикласниці: Марченко Карина та Остроушко Вікторія.

Раді повідомити, що конкурсна робота Шевченко Лізи нарис “Забути – несила, пробачити – злочин”  (номінація “Література”, категорія: старша – здобувачі освіти 10-11 класів) отримала ДИПЛОМ ІІІ ступеня, а її ментора Валентину Михайлівну Пашкевич візначено ПОДЯКОЮ!

Щиро вітаємо Лізу Шевченко та Валентину Михайлівну з високим результатом.

Марченко Карина і Остроушко Вікторія представляли свої роботи у номінації Історія України, категорія старша – здобувачі освіти 10-11 кл. та відзначені ДИПЛОМАМИ учасників конкурсу.

Вітаємо!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by