Бібліотечні уроки

Книга – одне з найбільших чудес, створеною людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, свою всю мудрість вони довірили книгам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє. Історія книги тісно пов’язана з політичними і економічними подіями, історією ідей, історією релігії і життя людей. Усна передача – найдавніший спосіб передачі знань в історії людства. Після винайдення письма функцію передачі знань взяла на себе книга.

Грецьке “бібліо”, латинське “лібер”, семітське “сефер”, арабське “китаб”, подібно словяно-балтійському “книга”, трактується однаково: предмет; твір або частина твору.

Шлях розвитку книги був довгим і складним. Який тільки матеріал не використовували люди для виготовлення книжок: каміння, глину, листя та кору дерева, шкіру тварин, бамбук, папірус, шовк, метал. Історія книги – це історія технічних нововведень, пов’язаних з виготовленням книг. Ці нововведення покращували зберігання тексту, доступність інформації, мобільність книги, зменшували вартість її виробництва.

Книга  – один з видів друкованої продукції: неперіодичне видання, що складається зі зброшюрованих або окремих паперових листів (сторінок) або зошитів , на яких нанесена друкарським або рукописним способом текстова та графічна ( ілюстрації ) інформація, що має, як правило, тверду обкладинку

 

Зчитай код гри та виконай завдання

wordwall.net/uk/resource/62249302

Цікава історія про те, як створюється книга:

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by