З Днем миру!

21.09.23р. в 4-Б класі проведено годину спілкування «Хай буде мир на всій землі», присвячену Міжнародному Дню миру. Учні розповідали, що для кожного з них означає слово «Мир», складали асоціативний кущ зі словом «Мир».  Переглянувши навчальне відео,  пригадали історію виникнення свята. Дітям було запропоновано намалювати  символ миру – голуба. Підсумували отримані знання про свято вікториною « Ми за мир у світі».

Інформація від 4 -А класу: Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2023 році Україна величезною ціною продовжує боротися проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.
Учні переглянули навчальне відео та виконали цікаві завдання.
Відзначили День миру і у 8 класі
 До відзначення цього свята  долучилися й учні та соціальні педагоги ОКП Лиманського ліцею № 1 та ліцею № 2. Діти переглянули відео та ознайомилися з історією започаткування цього свята. Прийняли участь в пізнавальній вікторині, а також власноруч виготовили паперових голубів та влаштували з ними флешмоб “Ми обираємо мир!”

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by