Долучайтеся!

Шановні ЛІЦЕЇСТИ! Починаючи з першого робочого понеділка вересня ми з вами відновили традицію загальношкільних зустрічей. Бути на одній хвилі зі всією шкільною родиною це дуже круто! 

Відчуття об’єднаності та згуртованості найнеобхідніше на теперішній час. Тож, чекаємо від кожного учня іноваційних і цікавих пропозицій для урізноманітнення та покращення нашого спілкування. Долучайтеся до нашого кола та ставайте лідерами шкільного самоврядування! Все в ваших руках!

Наша сьогоднішня ранкова зустріч.

Загальношкільне ранкове коло розпочалося о 9 годині хвилиною мовчання і виконанням гімну.  Потім директор нашого ліцею Олександр Ломако привітав учнів середньої і старшої ланки з початком навчального року, розповів плани та орієнтовну тематику понеділкових зустрічей ( корисна інформація за тиждень, вітання переможців олімпіад і конкурсів, цікавинки від чергових класів, тощо) Заступнця директора з виховної роботи Богданова Ольга Іванівна розповіла які заходи чекають ліцеїстів у цьому місяці, нагадала про обрання в кожному класі президента та його помічників. На наступному тижні черговий 11 клас тожчекаємо цікавої інформації від вас. Бажаємо всім здобувачам освіти, їх батькам і всім вчителям гарного та цікавого тижня!

Дякуємо за підтримку!!! До нових зустрічей!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by