Перший урок у нашому ЛІЦЕЇ

У святковий День знань першокласники нашого закладу здійснили подорож “Переможним шляхом до мирної країни!”. Спочатку із новим навчальним роком нових учнів привітав директор ліцею Ломако Олександр Віталійович. Потім разом з героями українського епосу вони на віртуальному кораблі “ПЕРЕМОГА” відправилися від порту Надія. Маленькі учні ділилися з однокласниками своїми надіями та сподіваннями на свій перший навчальний рік. На блокпосту “Я – українець!” пес Патрон дав завдання за допомогою криптограми відгадати пароль, за яким відкриється подальший шлях. У бухті Символічна Микита Кожум’яка загадував діткам загадки про державні та народні символи. Діти урочисто виконали Гімн своєї держави. На айсбергу Здоров’я першачки дізналися про ментальне здоров’я та емоції, вчилися долати страхи і стрес за допомогою спеціальних вправ. А разом із Котигорошком виконали патріотичну руханку. На острові Безпеки прослухали від лісової Мавки інструктаж з безпеки життєдіяльності. Кінечний пункт подорожі – Мирна, Квітуча Україна! Діти добирали епітети, якою б вони хотіли бачити свою Батьківщину. Головне бажання дітей – під мирним небом!

У другому класі виготовили долоньки настрою та оберіг – ляльку мотанку

У 4-а класі перший урок був присвячений ментальному здоров’ю. Діти познайомитися з таким поняттям як “стрес” та шляхами його подолання. Із цікавістю та великим задоволенням учні переглянули корисні відеоролики, виконали антистрес – вправи, які стануть у пригоді в несприятливих умовах: “Сокира”, “Дихання животом”, “Трясці”, “Тополя на вітру”.

У 7 класі з нагоди Дня знань пройшов Перший урок “Ти як? Повертаємось до школи”, де мова йшла про особливі умови, у яких другий рік поспіль відбувається навчання, про ментальне здоров’я учнів та його важливість. Діти мали можливість оцінити свій емоційний стан, дізналися про те, як його можна регулювати, ознайомилися з практичними вправами, які допоможуть керувати власними відчуттями, відновити спокійний та комфортний стан у процесі навчання та повсякденному житті.

В теплій радісній атмосфері пройшло свято першого дзвоника у 10 класі. Тема 1 уроку «Ти як? Ментальне здоров’я» якнайкраще підійшла для святкової зустрічі. Дійсно, тривале онлайн навчання трохи віддаляє нас один від одного, ми менше переживаємо спільних емоцій і частіше залишаємося зі своїми емоціями на одинці. Не бачимо на власні очі зміни в однокласниках, не дуже розуміємо почуття і емоції інших…
Тому ця тема саме зараз як ніколи актуальна. Як правильно розпізнавати власні відчуття, як допомогти собі та близьким людям, які існують вправи самопідтримки – це тільки незначна частина запитань, до яких діти сьогодні доторкнулися.
Також радо зустрілися з директором та обговорили правила безпеки перед початком нового навчального року.

На базі ОКП Лиманського ліцею №1 і № 2 педагоги разом з дітьми та їх батьками, змогли відтворити невеличке свято, яке б змогло, хоть трішки, повернути дітей Лиманської ОТГ, до нормального життя. Вході свята були проведені вправи на знайомство, учні змогли поділитися своїми враженнями від літніх канікул. Після цього діти прийняли участь у онлайн-форматі, спочатку, в загальнообласній уростій лінійці з нагоди Дня знань та початку нового 2023-2024 навчального року, а потім долучилися до загальношкільної відеозустрічі нашого закладу освіти. А потім кожен приєднався до Першого  онлайн уроку, кожен у своєму класі.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by