Вітаємо!

32-ий рік Незалежності України є одним з найважчих років її існування. Та попри повномасштабну війну, що триває другий рік в нашій державі, український народ дає гідну відсіч ворогу. Україна вільна та суверенна країна, яка викохала справжніх героїв! Ми віримо в Перемогу та процвітаюче майбутнє нашої держави! Все буде Україна!?? Зі святом!

Учениці гімназії Недосєка Валерія і Шевченко Єлизавета – 10 кл, Воробйова Софія – 11 клас в рамках заходів до Дня Незалежності України відвідали онлайн фестиваль-парад професій «Твій вибір – майбутнє України» серед молоді Донецької області, організатором якого є КЗ «Донецький Палац молоді «ЮНІСТЬ».

Учням розповіли, які професії популярні та на кого можна піти вчитися. Продемонстрували дизайн робочого одягу та показали як правильно робити портфоліо.

Під час заняття Літньої школи, присвяченому Дню Незалежності України, першокласники знайомилися з державними та народними символами, відгадували загадки і слухали пісні про них. Навіть за допомогою рослинного символу – улюбленої квітки українців чорнобривців – вчили склад числа. Для відпочинку виконували патріотичну гімнастику для очей “Тризуб- ВОЛЯ” та фізхвилинку справжніх патріотів “Ми – українці! Ми – незалежні!”. А ще власними руками зробили аплікацію “З Україною в серці”. Справжніми патріотами ростуть наші найменші учні!

Також, під час літньої школи у 2 класі 23 серпня пройшла творча майстерня. Діти розповідали про прапор України, прослухали казку про кольори прапора та виготовили вітальну листівку до Дня державного прапору. Цікавим був святковий день 24 серпня. Діти під час літньої читанки розгадувати ребуси, складали « павутину» до слова Україна, читали віршики про рідний край. На занятті з малювання за допомогою фарб та фантазії передали любов до рідної незалежної України.

Другокласники вітають усіх із Днем Незалежності України!

До свята День Незалежності України у 4а класі була проведена цікава круїз – вікторина “Україна на планеті Земля”

До Дня Незалежності України в 4-бкласі проведено годину спілкування «Моя Україна єдина та вільна». Діти переглянули відеопрезентацію про історію виникнення свята, розповідали про   красу нашої Держави. Із цікавістю та задоволенням давали відповіді на питання вікторини «Ми – патріоти», вікторини-круїз «Україна на планеті Земля». Виконували інтерактивну вправу «Карта  України».

Більше цікавих завдань викладено на каналі «Виховна година».

 Привітання та зустріч  восьмикласників: “У 2023 році Україна відзначає 32-й рік незалежності в умовах повномасштабної війни. За час війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми – українці!”
Тематичні зустрічі  з вітаннями відбулися і в інших класних колективах

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by