День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

З 29 серпня пов’язаний один із найтрагічніших епізодів російсько-української війни до повномасштабного вторгнення – вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом у 2014 році. Тоді російське керівництво – традиційно для себе – порушило домовленості: українських військових розстріляли, коли вони колонами проходили тим, що мало бути «зеленим коридором»

Чому саме сонях? Шлях військових пролягав через соняшникові поля. Тому традиційним символом пам’ятного дня 29 серпня став соняшник. 

?? Герої – це не цифри, це імена реальних людей, це особистості з унікальною історією життя.

Меморіал героїв – це платформа історій про загиблих захисників та захисниць України, серед яких ви можете знайти і наших земляків.

29 серпня Україна згадує полеглих захисників і захисниць.
Меморіал героїв закликає вас згадати важливе про кожного, хто віддав життя за нашу свободу.
Розкажіть на сторінках у своїх соцмережах про загиблого захисника чи захисницю, яких ви знали особисто. Додайте до допису хештег #соняхи_героям, щоб вся країна розділила ці світлі спогади.
?Офіційним символом загиблих захисників та захисниць є соняхи. Прийдіть 29 серпня до могил Героїв у ваших містах і селах, вшануйте їхній подвиг, принесіть з собою соняхи. Нехай рідні загиблих відчують, що це наша спільна втрата, наш спільний біль.
Вічна пам’ять та слава Героям! ??
Відтепер вони зберігатимуть наш спокій з неба: у Краматорську встановили інсталяцію памʼяті загиблим захисникам України
29 серпня – День пам’яті загиблих захисників України
До цієї памʼятної дати у Краматорську встановили конструкції, на яких зображене Небесне військо краматорців, які віддали найдорожче — своє життя, боронячи територіальну цілісність та незалежність України.
29 серпня першокласники дізнавалися про День пам’яті героїв, що загинули і гинуть за незалежність нашої держави, за їх мирне дитинство. З соціальних відеороликів діти почули імена загинувших героїв – лиманців. Хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять. А на каналі “Виховні заходи” у маленьких учнів є можливість дізнатися більше про цей знаменний день і виготовити разом з батьками “Сонях пам’яті”.
В п’ятому класі проходить виставка малюнків до Дня пам’яті захисників.
З нагоди Дня пам’яті захисників України які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України десятикласники провели виховну годину. Страшна іловайська трагедія, з-поміж інших , викликає безліч сумних емоцій, важких відчуттів, роздумів та запитань. Діти побачили хронологію подій і за документальними хроніками і за малюнками на мапі.
Росія-агресор, країна-терорист, з якою жодна домовленість не спрацьовує, її жорстокість не має кордонів, її підступність повторюється завжди.
Учні 10 класу вшановують пам’ять загиблих воїнів, прикладаючи руку до серця. Дякують нашим нескореним захисникам, завдяки яким ми продовжуємо навчання, живемо і з надією дивимось у майбутнє.
Сьогодні учні 7 класу долучилися до Дня пам’яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме 29 серпня 2014 року стався один із найтрагічніших епізодів російсько-української війни – вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом. Щорічно в цей день ми згадуємо не лише тих, хто загинув під Іловайськом, а й ушановуємо пам’ять усіх полеглих Захисників і Захисниць України в сучасній російсько-українській війні, починаючи з 2014 року. За свободу ми платимо надзвичайно високу ціну. Тому пам’ять про борців і їхню звитягу є найвищою цінністю для національної ідентичності. Маємо зробити все, щоб зберегти та зміцнити пам’ять про полеглих Героїв на багато поколінь вперед. Вічна і світла пам’ять загиблим Захисникам і Захисницям України!
Відзначення пам’ятної дати в інших класах закладу освіти

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by