Тисячолітній досвід державотворення

Святкування Дня Української Державності – це протидія спробі агресора привласнити українську історію державотворення.

Верховна Рада змінила дати святкування Дня української державності, Дня захисників і захисниць, а також Різдва Христового.

Згідно з документом, День української державності перенесено з 28 липня на 15 липня, а День захисників і захисниць України – на 1 жовтня (згідно з чинними нормами законодавства, наразі це 14 жовтня), а щодо Різдва Христового в Україні законодавчо закріплено єдину дату святкування – 25 грудня.

Проте, цього року День Української Державності відзначатимуть ще 28 липня, оскільки закон мають підписати пізніше.

Метою відзначення Дня Української Державності є закріплення зв’язку між сучасними українцями та їхніми предками, які протягом багатьох поколінь будували державу для українського народу. Це свято призначено для виховання у всіх громадян України розуміння того, що наш народ має багатовіковий досвід у державотворенні, власну культуру, самобутність та український характер.

З нагоди святкування Дня Державності України Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ініційовано проведення вікторини до зазначеного свята. До участі у вікторині запрошуються педагогічні працівники всіх категорій Донецької області, учнівська молодь закладів освіти всіх типів і форм власності Донецької області, батьківська громадськість.

Взяти участь у вікторині можна до 19 липня (включно) за покликанням https://forms.gle/3dR5AREa7wNKtoV46

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by