Ми любимо грати у футбол!

Щорічно 19 червня світова спільнота святкує Всесвітній день дитячого футболу (World Children`s Football Day). Винуватцями цього свята є найменші поціновувачі цієї спортивної та командної гри.

Мета свята – поширювати серед молодого населення планети ідею здорового способу життя, прищеплювати любов до спорту. Також не менш важливими є проблеми, з якими стикаються діти у різних куточках світу. З допомогою цього дня організатори звертають увагу на важливість розв’язання цих проблем.

Ініціаторами створення свята є представники ООН. Всесвітній день дитячого футболу було започатковано з метою залучення дітей та підлітків до спортивних занять. У 2001 році було укладено угоду між Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй – ЮНІСЕФ та Федерацією національних та континентальних футбольних асоціацій (ФІФА). Під час підписання угоди також було створено всесвітній рух «Голосуйте за дітей».

2001 рік став знаковим в історії українського футболу, оскільки він ознаменувався початком першого чемпіонату дитячо-юнацької ліги ДЮФЛ. Цей турнір – чудовий шанс для дітей, що захоплюються футболом. А для національного футболу – це прекрасна можливість відбору найкращих футболістів ще змалку. Згодом найкращі та найяскравіші члени ДЮФЛ можуть стати справжніми професіоналами.

Сьогодні в Дитячо-юнацькій футбольній лізі проводяться турніри вищої ліги в різних вікових категоріях. Діти віком 14 років займаються у збірних під назвою U-14, 15-ти річні юнаки у U-15, 16-ти та 17-ти річні у U-16 та у U-17 відповідно. Загалом чемпіонат дитячої ліги збирає понад 6 000 учасників віком 14-17 років. Саме від цих дітей залежить, чи буде Україна займати передові позиції футболу у світі.

Усім юним футболістам присвячується!

Юний футболіст гімназії – Піддубний Вадим

І ми так раділи новому футбольному полю та відремонтованій спотривній залі

Ми будемо грати у футбол!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by