Захистити дітей — це мати майбутнє!

Перша заступниця Голови Комітету гуманітарної та інформаційної політики Ірина Констанкевич наголосила : Захистити дітей — це мати майбутнє. Ми це розуміємо, тому перемога неминуча…. 

«Цьогоріч для понад 7 млн українських дітей свято має особливе значення. Адже війна забрала у них  дитинство, позбавила захищеності, безпеки, батьків… Діти вмить подорослішали.. діти відчули усю несправедливість світу, коли країна- терорист позбавляє майбутнього тебе, твою родину і твою рідну країну. Дуже хочеться, щоб у житті кожної дитини були лише сонячні, радісні дні, а війна, окупація, міни – це усе було несправжнім, хай у кіно, у книгах… Але ніколи у реальному житті не було війни.
Ми переможемо заради наших дітей. Наші діти будуть переможцями. Інакше бути не може! Добро завжди перемагає зло»,— йдеться у повідомленні.
 Ірина Констанкевич підрезюмувала, що сьогодні маємо одне бажання на всіх: аби наші діти жили у мирній країні.  Віримо у якнайшвидшу Перемогу України.
Сьогодні вчителі нашого закладу освіти привітали своїх учнів зі святковим днем, розповіли їм про історію винекнення  цієї дати, де і як відзначають цей день, як дотримуються прав дітей в країнах світу і в нашій країні також. Провели цікаві онлайн ігри та вікторини.

До Міжнародного Дня захисту дітей  у 3-б класі  проведено годину спілкування «Дитинства світ». Учні  переглянули відеоролик про історію виникнення свята. Висловлювали свої думки «що для них означає слово «Дитинство»,  складали павутинку слів «Дитинство». Пригадали права дітей та відповідали на запитання, які права казкових героїв порушені   у грі «Пошта казкових героїв». Завершили виховний захід читанням віршів про дитинство «Читання з перешкодами».

Саме зараз, під час жорстокої війни рашистів проти України особливо гостро постає питання щасливого дитинства. До війни традиційно в цей день на вулицях міст України було багато веселих дітей з їх батьками, кульки, морозиво, малюнки на асфальті, пісні і розваги… Зараз все не так, зараз всім боляче… В 9 класі діти в такому віці, що вже багато розуміють про щастя, спокій, безпеку, сімейний затишок. Саме зараз, як ніколи, всім людям в Україні, а особливо дітям, потрібна підтримка, тепло, любов, розуміння. Бо дитинство це щаслива мить, де діти набираються досвіду і беруть цей досвід у доросле життя. На жаль тема сімейного насилля навіть під час війни нікуди не поділася, багато сімей знаходяться в скрутних умовах, відчувають фінансові і моральні труднощі, проявляється агресія між членами родини. Стати свідком чи навіть жертвою сімейного насилля, це жахливий досвід, який може переслідувати дитину все життя. На такі складні теми діти поспілкувалися, привели життєві приклади, переглянули соціальні ролики з моделями агресивної поведінки та обговорили варіанти конструктивної поведінки в подібних ситуаціях. Також дізнались про захист жертви чи свідка домашнього насильства з боку законодавства Україні. Потрібно не мовчати, звертатися за психологічною, юридичною допомогою і формувати власну модель поведінки вже з дитинства.
З нагоди свята, на корпоративній платформі гімназії для учнів молодших класів проводився і загальний захід  розважальний калейдоскоп “Хай сонцю і дітям всміхаються діти”. Під час якого, діти дізналися і про історію створення свята, і співали, і розгадували загадки, і танцювали під патріотичну руханку, і виготовляли прапор з жовто- блакитних паперових долоньок а наприкінці, переглянули як святкують цей день у інших країнах світу.
В ОКП Лиман теж відзначили День захисту дітей. Учні брали участь у квест – подорожі від платформи “Всеосвіта” та стали учасниками спортивно – розважальної програми.
А напередодні долучилися до онлайн-перегляду обласного свята “Останнього дзвоника”
І нагадуємо вам про фоточелендж створений нашим закладом до Дня захисту дітей

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by