Країна ЧИТАЛІЯ запрошує!

Найдопитливіших та найвідповідальніших учнів, справжніх любителів читання  і всіх, хто хоче зменшити собі навантаження у новому навчальному році, а також тих, хто полюбляє проводити канікули з користю запрошуємо у країну ЧИТАЛІЮ !

Та хочемо додати, що навіть ті, хто не бажає витрачати багато часу на нудне навчання знайдуть у цій країні собі заняття!

ДУЖЕ КОРИСНИЙ САЙТ наших колег. Стане в нагоді не тільки учням а й вчителям, батькам, колегам-бібліотекарям.

ТУТ ви знайдете посилання на твори авторів, які входять до чинних навчальних програм Міністерства освіти і науки України з української та зарубіжної літератури.

Біографії письменників, їх портрети, тексти творів, матеріали до уроку подаються згідно з рекомендованим календарним планом навчання. Посилання на презентації біографій письменників дивіться тут.

Є можливість читати твори повністю, завантажувати на пристрій у різних форматах (PDF, DOCX, HTML, EPUB) або ж освіжати та поновлювати власні спогади про текст твору завдяки можливості читати твір скорочено.

Пропонуємо також скористатися QR-кодами деяких творів з програмової літератури, щоб завантажити їх на сучасні гаджети та читати в зручний час.

Якщо винекне бажання подивитися фільми за мотивами творів літератури, переходьте за наступними посиланням. Перегляди фільмів стануть у нагоді тим школярам, які не встигають прочитати твори чи нудьгують під час читання, але дуже хочуть знати, про що ж у них йдеться.

Сторінка буде поповнюватися за заявками. Свої побажання та пропозиції ви можете висловити особисто у шкільній бібліотеці або написати на електронну адресу:

ПРИЄМНИХ ХВИЛИН ЧИТАННЯ!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by