Тиждень безпеки дорожнього руху

З 15 по 21 травня в Україні триватиме перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху “Безпека на дорогах в умовах воєнного стану”.

З метою запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому, особливо в умовах воєнного часу в усіх класах гімназії було заплановано та  проведено ряд тематичних заходів.

На ранковому колі учні другого класу повторили правила дорожнього руху, дорожні знаки. Дітям було запропоновано взяти участь у дидактичних іграх”Дорожні знаки” та “Знайди дорожній знак”, а також пройти онлайн- квест “Правила дорожнього руху “.

Фотозвіти: 3-Б клас

У 3-а класі провели годину спілкування на тему “Безпечний шлях додому”. Повторили з дітьми правила дорожнього руху, безпечну поведінку на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті.

7 клас

5 клас

Учні 1 класу провели єдиний день дорожнього руху. Під час уроку образотворчого мистецтва повторили правила дорожнього руху, перевірили свої знання під час вікторини та намалювали помічника руху для пішоходів та водіїв – світлофор. Чудові вийшли малюнки!

До Тижня безпеки дорожньjго руху у 4 класі було проведено бесіду “Безпека на дорогах в умовах воєнного стану”. Учні не тільки пригадали основні правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, у транспорті тощо, а ще й дізналися про особливості цієї поведінки у наш час, коли умови ускладнюються повітряними тривогами, можливими вибухами, різними диверсіями. Діти зробили важливий висновок, що знання, а головне – дотримання цих правил можуть врятувати життя та здоров’я.

ФОТОЗВІТ у презентації:

Під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху для шестикласників було проведено відеолекторій “Групи дорожніх знаків”, де учні докладніше познайомилися з кожним їх видом та пригадали правила поведінки під час пересування. Діти також узяли участь в онлайн-квесті, де виконували тести та розв’язували ребуси.

В 11 класі пройшов онлайн батл знавців правил дорожнього руху.Учні повторили і обговорили правила дорожнього руху,звертаючи особливу увагу на розділ,що стосується пішоходів.Оскільки дехто вже націлилися на отримання водійського посвідчення,то їм цікаво було розв’язувати задачі з ПДР онлайн.Ще була вікторина і різні інтерактивні завдання.Отже,учні і весело і з користю провели єдиний урок з безпеки дорожнього руху.

Інформація про захід у 9 класі розміщено на офіційній сторінці Управління освіти Лиманської міської ради:

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by