Мама… Як багато в цьому слові…

Мама… Як багато в цьому слові!
Ніжність, любов, турбота, щирість, лагідні слова та мудрі поради.
Немає у світі таких скарбів, які б замінили мамину любов та ласку!
Матуся — це янгол-охоронець, наш дім, наш Всесвіт!
Вітаємо матусь з їх святом!
Бажаємо взаєморозуміння з дітьми, поваги, сімейного затишку, добробуту та міцного здоров’я!
Нехай усмішка яскравими зірочками сяє у ваших очах, а заповітні бажання виконуються!

День матері — це святковий день, присвячений матерям та материнству. В Україні щорічно свято відзначають у другу неділю травня. Це день, коли варто провести час із мамою та подякувати їй за все.

День матері в Україні — це святковий день, коли діти та дорослі вітають своїх матерів та дарують їм подарунки, квіти, листівки та інші приємні сюрпризи.

Історія свята бере свій початок у минулому столітті. 1908 року молода американка Анна Джервіс виступила з ініціативою вшанування матерів. Дівчина писала багато звернень і її зусилля були марними. Вже 1910 року американський штат Вірджинія першим визнав День Матері як важливе офіційне свято.

Після Першої світової війни День матері почали відзначати у Швеції, Норвегії та інших країнах. Офіційно в Україні святкують День матері з 1999 року – з моменту підписання відповідного указу тодішнім президентом Леонідом Кучмою. Свято було ще за часів Київської Русі, але вважалося більш релігійним – місяць Діви Марії.

З нагоди відзначення Дня матері, другокласники провели виховну годину де дізналися про історію свята, традиціями його відзначення та як найкраще можна привітати любих матусь.

Напередодні свята у п’ятому класі пройшов урок образотворчого мистецтва “Передавання святкового настрою за допомогою кольору та декору в тематичній композиції”. П’ятикласники прослухали притчу “Розмова з Богом”, дізналися більше про історію виникнення свята та традиції його святкування в інших країнах. А домашнім завданням було: виготовити вітальну листівку для своєї матусі та привітати її зі святом.

Пропонуємо вашій увазі пісню від учениці 10 класу Єлизавети Ралітної . До речі, ця творча робота отримала І місце у відкритому фестивалі Бардівської пісні та Гітаристів серед здобувачів освіти  та педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти Донецької області «Заграй на струнах перемоги!»… 

Найцінніші дати

Це дуже значуще, що у цьому році дати Міжнародних Дня матері та Дня сім’ї ідуть одна за одною – 14 та 15 травня. Бо ці поняття – найдорожчі для кожної людини. Учні 4 класу провели справжній цілий ДЕНЬ Сім’ї! Діти відмітили ці дати переглядом пізнавальних відео та мультфільмів, виконанням цікавих завдань, виготовленням подарунків. І, навіть, написанням власних віршів та диктанту, читанням творів про сімейні цінності, створенням власних вітальних відеороликів, листівок тощо. У наші важкі часи, як ніколи, нам потрібна підтримка як від родини, так і самим ріднішим людям від нас.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by