Повернення до історичної правди

8 та 9 травня для усього світу визначні та пам’ятні дати. Четверокласники слухали про Другу світову війну, про капітуляцію нацизму, про пакт примирення. А ще дізналися про те, що 9 травня відтепер в Україні проголошено Днем Європи. Бо якраз європейські країни надають допомогу нашій Батьківщині у ці страшні часи. Україна – європейська держава, стала на захист кордонів усієї Європи. Наша молодь вчиться з історії, що той, хто захищає СВОЮ землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими і є запорукою нашої неминучої Перемоги.

Нагадаємо: Відсьогодні 9 травня в Україні, спільно з державами Європейського Союзу, відзначатимуть День Європи. Відповідний указ підписав сьогодні Президент України Володимир Зеленський.
«Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань, постановляю: установити в Україні День Європи, який відзначати щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу», — йдеться у документі.

Відбулася виховна година і в 10 класі

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by