Коли пам’ятаємо, ми НЕПЕРЕМОЖНІ!

Сьогодні на серцях рясно цвітуть маки у пам’ять про загиблих  у  Другій світовій  війні

8 травня, у День памʼяті та примирення, українці та увесь світ  вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни.

Кожне слово у назві цієї дати має глибоке значення

Пам’ять – означає, що ми маємо  пам’ятати  мільйони людей, які загинули у Другій світовій війні.

Примирення – це означає, що всі країни, які брали участь  у  кривавих діях тієї війни мали б примиритися між собою та не починати нових війн

Мета цього пам’ятного дня – ще раз нагадати про невинних жертв війни, про безглуздо знищених в результаті бойових дій людей, про жахливі воєнні злочини, злочини проти людяності.

Народи повинні були примиритися для того, щоб не допустити повторення подібних подій знову.

На жаль, наші сподівання не завжди виправдовуються і українцям знову доводиться боронити своє право на існування, яке цього разу заперечують російські нацисти.

У День пам’яті та примирення ми схиляємо голову перед загиблими та висловлюємо пошану до тих, хто віддав життя за світ без війни. Їхній героїзм і жертовність нагадують про те, як легко втратити мир і як важко його повернути.

Сьогодні на серцях рясно цвітуть маки у пам’ять про Другу світову війну. В руках – свічки та квіти на знак пошани загиблим воїнам. У думках – два слова “Чому знову!», коли говорили “Ніколи знову!”

Варто зазначити, що з 2014 року символом памʼяті про Другу світову війну є червоний мак. Мак є визнаним у світі символом памʼяті за загиблими у битвах з часів Першої світової війни.

Візуальний образ маку памʼяті, який використовується в Україні, розробив у 2014 році харківський дизайнер Сергій Мішакін з ініціативи Українського інституту національної памʼяті та Національної телекомпанії України (зараз це Національна суспільна телерадіокомпанія України).

Схиляємо голови у пошані перед усіма, хто, не шкодуючи себе, зупинив Другу світову війну.  Маємо пам’ятати кожного, хто боровся з нацизмом. Пам’ятати мирних жителів, у яких війна забирала життя, здоров’я, дах над головою, близьких і рідних, майбутнє. Пам’ятати, що жертвами Другої світової стали понад вісім мільйонів українців. Пам’ятати, що за шість років війни загинув кожен п’ятий наш співвітчизник.

Сьогодні в День пам’яті та примирення учні ОКП вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні, переглянули відеоролик та виготовили власноруч символ пам’яті – червоний мак.

Виховна година в 2 класі

Інформаційно виховні заходи відбулися і в інших класах НВК

Дякуємо всім нашим ГІМНАЗИСТАМ, які взяли участь у флешмобі до Дня пам’яті та примирення, чим вшанували героїзм й самопожертву захисників правди, свободи та майбутнього!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by