Земля потребує захисту!

Четверокласники на цьому тижні провели ряд заходів, присвячених Всесвітньому Дню Землі: дізнавалися про історію виникнення цього руху, відповідали на запитання вікторини, досліджували причини “занедужання” Землі, пропонували шляхи її захисту та збереження, малювали плакати “Занедужала Земля”. Здоров’я Землі залежить від кожного з нас! І, як завжди перебіг заходів – у презентації:

21.04.23р. у 3-б класі  до Всесвітнього дня Землі проведено тематичне ранкове коло «Земля – наш спільний дім» . Учні познайомились з історією свята, переглянувши відеоролик,  дізнались про унікальність нашої планети  і вплив людини на довкілля. Прослухали казку «Як діти врятували Землю» та познайомились з правилами поводження  в  природі.  Відгадували «Загадки про Землю», де діти показали свою кмітливість, знання про навколишній світ.

На каналі «Виховна година» учням запропоновано майстер-клас з виготовлення поробки до Всесвітнього дня землі та інтерактивна екологічна вікторина за посиланням:

Семикласники провели класну годину з нагоди Дня Землі

До Всесвітнього дня Землі в ОКП ЗОШ № 2 – гімназія пройшов виховний захід, під час якого діти переглянули пізнавальне відео, відповіли на питання вікторини, обговорили екологічні проблеми сьогодення.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by