Книжкова виставка-конкурс

             Хочеш пізнати світ – зазирни в книгу! Яку? Звісно ж , енциклопедію! Ця книга вичерпно,цікаво, а головне – зрозуміло відповість на всі запитання маленьких «Чомусиків». У цьому переконалися учні 2-6-х класів, прийнявши участь у книжковій вистаці-конкурсі «Самый умный», що днями проходила у бібліотеці. Юні читачі  мали знайти відповіді на запитання, підготовлені бібліотекарем в енциклопедіях, що були представлені на книжковій виставці. За це вони отримували фішки, і той хто назбирає  найбільше,  отримає звання «Самый умный»  та сюрприз! Змагання було захоплюючим та цікавим. Учасники навчилися користуватися енциклопедіями, познайомилися з їх структурою та змістом,  дізналися багато корисного,  цікавого про всесвіт, природу, людський організм, про світ рослин і тварин, про відкриття та винаходи людства. Розумні книги так зацікавили дітлахів, що на перервах та після уроків бібліотека гуділа як вулик.

           Більше сорока учнів були учасниками  конкурсу і в кожному класі був свій лідер, котрий отримав грамоту та солодкий приз. А переможцем конкурсу став учень 5-го класу Наумов Олександр: він дав вичерпні відповіді на 26 запитань і отримав почесне звання “Самый умный”  і приз! Як ви гадаєте який? Звісно ж, енциклопедію! Вітаємо переможця!

         Конкурс завершився, але ще багато таємниць бажають відкрити для вас розумні книги – енциклопедії. Юні читачі! Вони чекають на вас у бібліотеці.

Фотоматеріали

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by