Для волонтерів немає нічого неможливого!

Щороку у цей день,  20 квітня, людство висловлює вдячність людям доброї волі,  які знайшли у собі сили робити добрі справи, не чекаючи подяки чи винагороди.

Вважається, що волонтерський рух офіційно бере початок у 20-х роках ХХ століття. Після Першої світової війни у 1920 році у Франції поблизу Страсбурга французька та німецька молодь почала відновлювати зруйновані війною ферми.

В Україні волонтерський рух офіційно розпочався у 90-х роках XX століття, щоправда, офіційно він був визнаний постановою Кабміну у 2003 році.

Сьогодні волонтери – це мобільна резервна армія України. Завдяки їхній нелегкій праці безліч людей отримують необхідну допомогу. Волонтери допомагають нашим бійцям, дітям та дорослим, дбають про здоров’я людей та тварин, їхній комфорт та безпеку. Сьогодні завдяки цій нелегкій праці безліч людей отримують необхідну допомогу під обстрілами, у прифронтових зонах чи тимчасово окупованих містах.
Вони допомагають вимушено переміщеним особам. Нерідко волонтерам доводиться навіть ризикувати власним життям заради порятунку інших.

У наші дні кожен, хто проявляє турботу до української нації своїми великими та малими справами наближає час, коли українці матимуть мирне небо над головою у своїй незалежній, демократичній державі.

Сьогодні, на ранковому колі учні 2 і 4 класу дізнавалися про волонтерсьий рух, хто такі волонтери та, як стати волонтером.

Учні 10 класу теж провели класну годину до Дня вдячності волонтерам

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by