ВЕЛИКДЕНЬ! Вивчаємо традиції, вчимося святкувати

16 квітня 2023 року в Україні відзначають найдавніше християнське свято – ВЕЛИКДЕНЬ– головне свято богослужебного року, встановлене на честь Воскресіння Ісуса Христа.

Великдень! Сама назва вказує на те, що це не звичайний, а великий день. Величне свято, яке споконвіку символізувало перемогу над силами темряви і зла, уособлювало примирення і прощення. Воно нагадує нам про любов і милосердя, страждання і біль, одвічні людські цінності.

У цей день кожному треба примиритися з ближнім, відкрити свою душу вогником добра та милосердя. На ранковому колі другокласники розширили знання про свято Великодня: ознайомились із символікою знаків на писанках.

Дітям було запропоновано взяти участь у тест-вікторині “Дітям про традиції Великодня”, а також намалювати малюнки та виготовити поробки.

Вікторія Іванівна Погребняк провела у 3б і 4 класах до Великодня годину спілкування. Діти знайомилися з традиціями фарбування та розпису яєць, випікання великодніх куличів, дізнавалися чому свято називається “Великоднем”

Напередодні Великодня четверокласники на виховній годині, що провела вчитель музики Вікторія Іванівна, дізнавалися про традиції святкування в Україні. А під час ранкової зустрічі у п’ятницю отримали інформацію про те, як відмічають Пасху в різних країнах світу. Також діти розучили цілий “віночок” великодніх ігор. Четверокласники бажають усім мирного Великодня. Нехай це світле і величне свято принесе мир в Україну і поверне нашим дітям щасливе і безтурботне дитинство з пасками, писанками та цікавими іграми!

Та як завжди, підготували для вас презентацію-звіт:

До свята  Великодня в 3-б класі було проведено годину спілкування  «Що ми знаємо про Великдень».

Під час заходу діти більше дізнались про зміст свята Великодня, про традиції та звичаї святкування на Україні та різних  країнах світу. Переглянули  відеоекскурсію  до Музею писанкового розпису в Коломиї.

На каналі «Виховна година» учні мають змогу переглянути цікаві матеріали про свято Великодня

13 квітня в ОКП Лиман відбулась онлайн – вікторина для учнів середньої ланки “Великодній дивограй”, яку провела методист ЦПР Маркова О.М. Діти дізналися про історію Великодніх свят, пасхальні символи, особливості святкування Пасхи в країнах світу.

Також організували виставку малюнків “Великодні писанки”

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by