“Здоровим бути модно”

“Формулу здоров’я” вивели 7 квітня у Всесвітній день здоров’я четверокласники. Але спочатку провели “наукові дослідження”: дізнавалися про історію цього свята, розбиралися, що означає “в здоровому тілі здоровий дух” і що цьому сприяє. Обговорювали зміст українських прислів’їв про здоров’я. А на каналі “Виховні заходи” в Тімс їх чекала цікава і пізнавальна вікторина з однойменною назвою “Формула здоров’я” та руханка “В здоровом тілі – здоровий дух!”.

Як все відбувалося подано у презентації:

Діти з ентузіазмом підтримали фотофлешмоб “Здоровим бути модно”. Бо це ж правда!

Наш ВІДЕО ЧЕЛЕДЖ до вашої уваги

Підтримали дослідження формули здоров’я у багатьох класах НВК.

От як це робили другокласники:

Вони додають у формулу: загартовування, раціональне харчування, інтелектуальний розвиток, позитивне мислення, доброзичливе спілкування, корисні звички та щиро радять усім бути здоровими й життєрадісними!

Спортивне свято відбулося і в ОКП Лиман:

Так 7 квітня відзначали Всесвітній день здоров’я учні гімназії разом з учнями ЗОШ-2 і ЗОШ-3. Діти з радістю приймали участь у різноманітних естафетах і вправах. У змаганнях прийняв участь навіть майбутній першокласник. День видався теплим, сонячними і приємним. Діти отримали море позитивних емоцій, заряд бадьорості та енергії. І хоча змагалися 2 команди, всеж таки перемогли дружба та здоровий спосіб життя!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by