Раціональне харчування і здоровий спосіб життя?

На уроках технологій п’ятикласники розпочали новий проєкт «БУТЕРБРОДИ».
«Яке відношення мають бутерброди до здорового харчування?» – запитаєте ви. Ми також задалися цим питанням, тому розширили свої знання про те, що ж таке здоровий спосіб життя та розглянули всі його складові, а саме:
1. Раціональне харчування.
2. Фізична активність.
3. Здоровий сон.
4. Загальна гігієна організму.
5. Загартовування.
6. Відмова від шкідливих звичок.
7. Позитивне мислення.
Раціональне харчування – це один з найважливіших компонентів здорового способу життя, тому ми ретельно дослідили: як це правильно харчуватися і чи можуть бутерброди бути корисними людському організму.
Виявляється, якщо правильно підібрати інгредієнти, то така їжа не тільки забезпечить тривале насичення, а й стане джерелом цінних вітамінів, мінералів і харчових волокон. Бутерброди можуть добре вписатися в здоровий раціон харчування, якщо використовувати корисні інгредієнти: хліб з цільної пшениці, хумус з вареного нуту, сиру, оливкової олії та лимону. Різноманітність бутербродам нададуть також інші овочі та трави, наприклад, редис, перець, базилік, рукола, петрушка, багато овочів.
Отже, проєкту «Бутерброди» бути! Ми навчимося робити «правильні» бутерброди, які будуть максимально корисними і не шкодитимуть нашому здоров’ю! А вас, друзі, закликаємо звернути увагу на своє харчування, адже раціональне харчування – це один з найважливіших компонентів здорового способу життя!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by