Спільно до безпеки

Сьогодні, 4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, учні з 1 по 9 клас та вчителі НВК гімназії взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті  з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами.

Україна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами. Щоб зменшити ризики поранення чи загибелі дітей, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України та Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) навчає дітей правил поведінки на територіях, що можуть бути забруднені мінами та іншими вибухонебезпечними предметами. 4 квітня ЮНІСЕФ, ДСНС, МОН, Українське радіо та Центр з протимінної діяльності спільно провели диктант “Спільно до безпеки”.

Текст диктанту був озвучений голосом Пса Патрона із популярного мультфільму. 

Написавши диктант діти ще раз повторили правила, що рятують життя.

Фотопрезентація від 4 класу

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй визначила 4 квітня Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаній з розмінуванням.  Його метою є підвищення обізнаності про небезпеку мін та вибухонебезпечними залишками війни (ВЗВ) та сприяння їх знищенню. День просвіти з питань мінної небезпеки також має сприяти розвитку національних спроможностей у сфері протимінної діяльності у країнах, де міни та ВЗВ становлять серйозну загрозу безпеці, здоров’ю та життю цивільного населення.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by