Інтерактивні онлайн-уроки з мінної безпеки для школярів

З нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги із протимінної діяльності ЮНІСЕФ спільно із ДСНС за підтримки Міністерства освіти і науки підготували інтерактивні онлайн-уроки з мінної безпеки для школярів.
Діти дізнаються, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватися, які знаки попереджають про них та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватися у разі виявлення міни чи боєприпасів.

Уроки тривалістю 15 хвилин містять завдання, мультфільми і відеоматеріали.

Заняття створені для початкової,

 середньої та старшої школи.

Нагадаємо, на українському телебаченні виходить мультсеріал про потреби дітей, які живуть в умовах війни.

27 березня 2023 року, на українському телебаченні виходить продовження всесвітньо відомого дитячого мультсеріалу «Вулиця Сезам» (Sesame Street’s) від анімаційного освітнього проєкту «Sesame Workshop», що став партнером Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

Одне із завдань Всеукраїнської програми ментального здоров’я допомогти дітям подолати цю травму, щоб у майбутньому стати дорослими зі здоровою психікою. Мультсеріал має на меті підтримати дитячу психіку та запобігти негативному впливу стресу на родину. Він навчатиме здорового способу життя, навичок безбарʼєрного спілкування, особливу увагу надаватимуть унікальним потребам дітей, які живуть в умовах війни.

Серіал призначений для дітей віком від 3 до 8 років та озвучений українською мовою. Дивіться трансляцію щодня о 12:30 на телеканалах «ПЛЮСПЛЮС» та «Київстар ТБ».

Додатково. Проєкт «Welcome Sesame Workshop» в Україні реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Відео «Дивитися, грати, навчатися» входить до бібліотеки освітнього контенту, яку фінансує «LEGO Foundation».

Нагадаємо, на платформі «НУМО» розміщено 20 коротких відео із практиками самозаспокоєння.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by