«НЕ ВМИРАЄ ДУША НАША, НЕ ВМИРАЄ ВОЛЯ…»

“Уже для багатьох поколінь українців — і не тільки українців — Шевченко означає так багато, що сама собою створюється ілюзія, ніби ми все про нього знаємо, все в ньому розуміємо, і він завжди з нами, в нас. Та це лише ілюзія. Шевченко як явище велике й вічне — невичерпний і нескінченний. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею, вбираючи в себе нові дні й новий досвід народу, відгукуючись на нові болі та думи, стаючи до нових скрижалей долі. Він росте й розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічному шляху до Шевченка…”

                                                                                                                               Іван Дзюба, Микола Жулинський.

 У фонді нашої гімназійної бібліотеки було багато книг з творами Т.Г. Шевченка, біографічних нарисів і досліджень його життя і, звісно ж, книг з репродукціями художніх полотен митця. Але, на превеликий жаль, загарбники позбавили нас не тільки цих документів, а й всього книжкового фонду. Та знищивши їх фізично ми не втратимо духовної складової!
До вашої уваги віртуальна книжково ілюстрована виставка книг, що були у фонді бібліотеки НВК

«НЕ ВМИРАЄ ДУША НАША, НЕ ВМИРАЄ ВОЛЯ…»

Це лише маленька частка того що в нас було.
В цьому році ми святкуємо 208 – річницю від дня народження  Кобзаря. Здається, що ми знаємо про цю людину все. Але є і невідомі сторінки з життя  Шевченка, які науковці та дослідники його творчості намагаються розгадати. Цікаві факти про Кобзаря  варто знати кожному, адже це найвідоміший українець світу.
Олена Філіпенко, бібліотекар бібліотечно – інформаційного центру Білозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 пропонує вам перевірити свої знання і відповісти на  запитання вікторини “Шевченко: відомий і невідомий”. Бажаємо УСПІХУ!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by