З Днем Національної гвардії України!

Як самостійна силова структура Національна гвардія України існувала із 1991 до 2000 року. Потім вона була розформована та знову відроджена 2014 року після незаконної окупації Криму та загостренням ситуації на сході України.

Головне завдання Нацгвардії України – гарантувати громадську безпеку та охорону порядку, захищати права, життя, законні інтереси та свободи українців, держави та суспільства. Також члени Національної гвардії брали участь у антитерористичній операції та допомагають ЗСУ впоратися з вторгненням Росії до України. 2015 року Нацгвардія України отримала своє національне свято, яке було призначено Указом президента України на 26 березня.

Сучасна Національна гвардія України є підрозділом, який має правоохоронні функції та включений до системи Міністерства внутрішніх справ України.

До складу НГУ увійшли внутрішні війська України, а також патріоти і добровольці, які на початку російської агресії проти нашої держави стали на захист народу України, захищаючи разом із Збройними Силами український суверенітет та територіальну цілісність.

Висловлюємо слова подяки усім, хто зараз боронить нашу рідну землю від російських військ. Низький уклін усім ветеранам та вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали найдорожче – своє життя за встановлення миру і спокою на рідній землі.

В 10 класі до Дня Національної гвардії України проведено класну годину. Учні переглянули презентацію і відео по історії виникнення річниці і історії самого слова “гвардія”.

Пропонуємо вам відповісти на питання нашої вікторини з нагоди свята:

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by