Безпечних канікул!!!

Канікули – найулюбленіший період усіх школярів. Усі діти з особливим трепетом очікують на ці кілька тижнів відпочинку від уроків та домашніх завдань.

Шкільні весняні канікули у 2022-2023 навчальному році триватимуть у такі дати:

  • початок канікул — 27 березня 2023 року;
  • закінчення канікул — 2 квітня 2023 року.

З початком весняних канікул у дітей з’являється багато вільного часу. Але, щоб весняні канікули пройшли весело та незабутньо, необхідно зробити їх безпечними. З метою попередження нещасних випадків, травматизму учні 2 класу повторили основні правила безпечної поведінки під час весняних канікул.

В 3-а класі проведено інструктаж з техніки безпеки на весняні канікули, а саме: правила поводження на замінованих територіях, правила дорожнього руху, правила поводження з вогнем, газом та небезпечними предметами.

У 6 класі було проведено бесіду про правила безпеки в період весняних канікул. Учні переглянули відеоролик, узяли участь у вікторині, де повторили правила поведінки на дорозі, під час повітряної тривоги, дії у разі пожежі та інших стихійних явищ, звернули особливу увагу на мінну небезпеку в умовах воєнного стану.

В 9 класі на класній годині діти ознайомилися з різними видами мін, побачили , як вони виглядають та як вони можуть маскуватися в природних умовах. Також діти пропрацювали алгоритм дій , якщо побачили небезпечний вибуховий предмет. Неочікуваною інформацією для дітей стало те, що не можна користуватись телефоном поблизу вибухонебезпечного предмету. На жаль, такі наслідки війни, як міни , нерозірвані снаряди, розтяжки чи міни-пастки (вибухівка, яка прихована в іграшках чи побутових предметах) будуть переслідувати українців як мінімум 10 років. Тобто 1 рік війни дорівнюється 10 рокам небезпеки в лісах, полях, водоймах, де довгі роки можуть зберігатися небезпечні боєприпаси. Це сумно і страшно, але ми сильні українці, тому користуємось інформацією і знаннями, як зброєю.

Аналогічні заходи відбулися в усіх класних колективах НВК на корпоративній платформі ТІМС.


І ще раз нагадаємо основні правила безпеки під час весняних канікул у відео:

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by