22 березня – Всесвітній день води та водних ресурсів

Сьогодні до п’ятикласників на урок  знавців природи, присвячений  Всесвітньому дню води та водних ресурсів.  завітав незвичайний гість – Максим Капітошко. Він запросив дітей у віртуальну подорож  Україною, щоб познайомити  їх з головними річковими басейнами нашої Батьківщини.

Неймовірно цікаво було слухати розповіді  величного та древнього Дніпра, річок  Дунай,  Дністер,  Вісла, Сіверський Донець, Південний Буг, басейна річок Криму та інших.

Дуже цікавою видалась ця подорож! Разом ми дізналися багато чого нового, познайомились з річками України та насолодились мальовничими краєвидами.

А ще  зробили висновок, що кожен з нас повинен пам’ятати про обмеженість природних запасів  води  та економно витрачати воду в побуті. І тоді ще багато століть на нашій планеті буде розвиватися життя, люди будуть подорожувати по морях і океанах, радіти квітучим садам і різноманіттю тварин та птахів.

А ви бажаєте познайомитися з Максимом  Капітошкою?  Якщо так, то переходьте за посиланням:    https://www.youtube.com/watch?v=2gUVqWv2mFY . Впевнені, що ви з Максимом станете друзями, як і ми.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by