Дякуємо! Пам’ятаємо! Віримо!

Напередодні Дня українського добровольця на каналі Виховні заходи учні 4 класу могли подивитися пізнавальні відео, пройти етапи інтерактивної гри “Захисники за покликом серця”. А 14 березня під час Ранкової зустрічі четверокласники пригадали все, що вони знають про героїчну історію свята День українського добровольця. Вправою “криголам” добирали характеристику героїв до кожної букви слова “доброволець” і виділили головну рису характеру цих справжніх героїв – безкорислива та всеоб’ємна любов до своєї Батьківщини. Однокласники ділилися історіями про їх батьків, братів та дядів, що добровольцями пішли захищати Україну під час повномасштабного вторгнення ворогів на нашу землю. Також дізналися про інших героїв з Лиманщини – тих, хто зараз воює, хто загинув. Вічна подяка тим, хто боронить суверенітет України сьогодні! Вічна пам’ять тим, хто віддав за це свої життя!

У 2 класі теж було проведено виховний захід до цієї дати.

До Дня українського добровольця в 6 класі проведено тематичну класну годину, де учні переглянули відео про історію появи цього свята, про відомі події історії, у яких визначну роль відіграли такі формування, як козацтво, Українські січові стрільці, учасники бою під Крутами, добровольчі батальйони під час Другої світової війни, Революції Гідності, війни 2014 та 2022 років. Учні також взяли участь у тематичній вікторині

В 10 класі провели класну годину “Добровольці – воїни добра”, переглянули відео, поспілкуватися, пригадали історію виникнення цієї дати.

В 9класі після перегляду відео, присвяченого Дню українського добровольця діти поспілкувалися про надважливі людські якості, про честь і гідність людини, яка свідомо відмовляється від звичного життя і приймає рішення йти на допомогу, захищати країну , воювати проти ворога.
Діти задавались питанням, чи є у них самих такі якості, що потрібно робити, щоб їх розвивати. Кожен відчув величезну повагу, шану, вдячність, надзвичайно теплий відгук у серці до цих надзвичайних людей- наших добровольців.
І головне, ми ще раз усвідомили, ці герої- це люди з-поміж нас, вони одні із нас, вони захищають нас…

У 7 класі теж відбулась виховна година з переглядом відеофільму, презентації та обговоренням.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by