Від задуму до втілення – 8 років!

Мультфільм на який українці чекали 8 років!

З 2 березня, в широкий прокат вийшов мультфільм виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group) – “Мавка. Лісова пісня”. Про це йдеться на сайті Держкіно.

Допрем’єрний показ традиційно відбувся у Львові, де анімацію зустріли перші українські глядачі. Як повідомляється, вже 1 березня відбувся прем’єрний показ у Києві у кінотеатрі “Оскар”.

 Український 3Dмультфільм за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та образів народної міфології.

Акторка Наталка Денисенко, яка озвучувала Мавку, поділилася своїми враженнями:

“Я бачила мультфільм від початку й до кінця, тому що я озвучила головну роль і бачила всі ці кадри. Я очікувала, що буде класно, майже все по сюжету я знала, як буде, але коли ти бачиш повну картину, це до мурашок. Під час деяких сцен я сиділа й плакала. Я в захваті, дуже крута робота, горда, що долучилася.”

Також висловився про мультфільм український співак Олег Скрипка. Він сказав:

“Я щойно подивився мультфільм “Мавка. Лісова пісня”, де озвучував Духа Природи — Того, Що у Скелі Сидить. Я ж не знав, наскільки буде складним сюжет, драматичним: він і про життя, і про смерть, про любов, про дружбу, про взаємодію, про гнів, про лють.”

Станом на липень 2021 року загальний бюджет мультфільму оцінювався у 187,2 мільйона гривень, а частка державного фінансування становить 49,5 мільйона гривень.

Переглянути основний трейлер

Радимо переглянути мультфільм та висловити свої враження.

Детальнішу інформацію можна знайти тут

«Мавка. Лісова пісня»:

Facebook: https://www.facebook.com/MAVKA.MOVIE/

Instagram: https://www.instagram.com/mavka.movie/

Сайт: https://mavka.ua

Цікава інформація:

Український мультфільм «Мавка. Лісова пісня» зібрав рекордні 24,9 мільйона гривень за перший вікенд, пише Forbes із посиланням на Film.ua Group. 

Фільм став рекордсменом касових зборів серед вітчизняних релізів. 4–5 березня на «Мавку» продали понад 189 000 квитків. Наприклад, фільм «Щедрик», який Film.ua Group вважають успішним у кінопрокаті, за вісім тижнів зібрав понад 84 000 глядачів і 10,6 мільйонів гривень бокс-офісу.

Фільм продали на понад 20 територій, серед яких США, Канада, Франція, Італія, Іспанія, Португалія, Польща, Румунія, Хорватія, Естонія, Латвія, Литва, Албанія, Боснія і Герцеговина, Македонія, Сербія, Словенія, Чехія, Болгарія, Угорщина, Норвегія, Данія, Ісландія, Швеція, Фінляндія, Греція, Монголія.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by