Шевченківські дні

Щороку в Україні відзначають Шевченківські дні, які припадають на роковини народження і смерті Тараса Шевченка. Учні 2 класу також приєдналися до цієї події.На ранковому колі діти повторили біографію поета, прослухали вірші Тараса Шевченка. А також взяли участь у вікторині “Шевченкознавці”.

Напередодні дня народження великого Кобзаря, учні 9 і 10 класу пригадали творчість відомого поета, художника Тараса Григоровича Шевченко. Переглянули відео про нього, провели бесіду, послухали сучасні пісні на вірші Кобзаря.

З 6 по 9 березня в 3-б класі було проведено Шевченківські дні. Учні переглядали відеоролики про життя  Т.Г. Шевченка «Відкрий для себе Шевченка», «Відомий та невідомий Т.Г.Шевченко». Слухали вірші  відомого поета у виконанні акторів, дітей; пісні  на слова Т.Г.Шевченка в сучасній обробці. Після перегляду матеріалів давали відповіді на запитання вікторини «Шевченкознавці». Всі матеріали розміщено на каналі «Виховна година»

Напередодні 209 -річниці з дня народження Т.Г. Шевченка учні 6-10 класів здійснили віртуальну екскурсію до столичного Національного музею поета. Шести- та семикласники повторили відомості про дитинство та юність поета, а учні 9, 10 класів поповнили уявлення про петербурзький період у долі митця та життя до заслання. Також діти взяли участь в онлайн- вікторині та дізналися про увіковічнення пам’яті великого Кобзаря в Україні та всьому світі.

Запрошуємо на віртуальну екскурасію і вас.

Команда музею підготувала серію віртуальних екскурсій, аби кожен зміг пройтись залами експозиції, не виходячи з власного помешкання. Щосуботи вони будуть розповідати про Тараса Шевченка: про події, факти і оточення, що його сформували. Ми спробуємо лаконічно і зрозуміло говорити про головне, задля того, аби одна з найвідоміших особистостей української історії стала ближче до вас. Розповідь розпочинає старший науковий співробітник музею – Олег Магдич.

Насичино і цікаво пройшов у 4 класі “Шевченківський тиждень”. Учні із відео на каналі “Виховні заходи” та на ранкових зустрічах кожного дня дізнавались цікаві факти із життя відомого на увесь світ поета, слухали та читали його пророчі вірші, проходили онлайн-вікторину, приймали участь та перемагали у всеукраїнському вебквесті “Тарас Шевченко – голос українського народу”.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by