РІК НЕЗЛАМНОСТІ!

24 лютого 2022 року розділило життя багатьох українців на «до» та «після». У перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну здавалося, що ворог лізе з усіх щілин та протистояти «другій армії світу» просто неможливо. Але українським захисникам не тільки вдалося відбити атаки ворога, а й відвоювати більшу частину захоплених ним територій.

Наслідки цього вторгнення дуже великі і вони кожного дня збільшуються. Станом на сьогодні внаслідок агресії РФ пошкоджено 3 128 закладів освіти, з яких 441 – вщент зруйновано (в тому числі наша гімназія).

Від рук окупантів загинули 461 дитина, 926  – отримали поранення.

Але ми віримо в ЗСУ, віримо в ПЕРЕМОГУ, віримо у ВІДРОДЖЕННЯ і школи і міста і всієї України!

І пам’ятаємо ВСЕ!

ЯКБИ НЕ  ЗСУ, ЯКІ МІЦНІШІ ЗА СТАЛЬ.

В НАС БУВ БИ НЕ «ЛЮТИЙ».

А БУВ БИ «ФЕВРАЛЬ»                                                                          Автор презентації Марія Гаврилюк

Друзі!
До річниці початку повномасштабного вторгнення рф на територію України запрошуємо вас взяти участь в конкурсі у вигляді вікторини “Бандерівське смузі” з 22.02.2023 до 03.03.2023.

Для участі необхідно:
зареєструватися і взяти участь у вікторині за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe3nMUn9Cu6gL…/viewform
Переможці вікторини, які набрали максимальну кількість балів, будуть нагороджені грамотами.

Також запрошуємо вас взяти участь у відкритому обласному челенджі-фотоколажі “Рік незламності! В єдності наша сила!”, що відбудеться з 22.02.2023 до 03.03.2023. Тематика фотоколажу: ми всі – українці, в єдності наша сила. Війна торкнулась кожного з нас переоцінкою цінностей новим баченням всесвіту та власними роздумами.

Учасникам необхідно зробити фотоколаж та розмістити його у соціальних мережах на своїй сорінці або сторінці закладу Instagram, Facebook та зареєструватись за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf3hbYxQAsVSQ…/viewform

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by