Янголи пам’яті

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні. Цього дня вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Учні 10 класу на уроці історії України долучилися до цього заходу. Діти переглянули відео “Небесна сотня – перші герої російсько-української війни”. Учні дізналися, що події 20 лютого 2014 року стали переломними в ході Революції Гідності у новітній історії нашої держави. Десятикласники зрозуміли, що сьогодні, особливо під час війни, важливо не забувати з чого все починалося. Хвилиною мовчання учні вшанували пам’ять Героїв, що залишаються славою та небесними захисниками України.

Семикласники теж переглянули відеоролик, презентацію про скорботну дату та виготовили янголів пам’яті.

Вечір пам’яті “Memory-time” вшанування пам’яті Геровї Небесної Сотні.

20 лютого 2023 року відбувся у дистанційному форматі вечір пам’яті, де було вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні. Захід організовано обласним управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання .
У заході взяли участь Олена ІВАНОВА, наукова співробітниця Національного військово-історичного музею України, волонтерка громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Коло.медіа», Микола БОНДАР, військовий Збройних Сил України, голова громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Коло.медіа», Юрій АКСЕНИН, син Героя Небесної Сотні, голова громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні».
Долучилися до заходу й учні 9-11 класів та вчителі нашого навчального закладу.  (натисніть на зображення та перегляньте всі сторінки дошки)

На ранковому колі 20 лютого четверокласники спочатку розказали, що вони знають про День Державного герба України, що відзначався 19.02. Потім згадали про Революцію гідності, пригадали, хто такі Герої Небесної сотні. Вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Зробили висновок, що герої не вмирають, а стають ангелами, що тримають небо над Україною.

Немало учнів прийняли участь в акції “Ангели пам’яті” та у фото-челенджі “Летить кача, небо плаче”. Пам’ять про героїв, що боролись і борються зараз за свободу нашої країни назавжди залишиться у наших серцях.

Багато учнів нашого навчального закладу вже взяли участь у челенджі “Фотоспалах-сhallenge “Пливе кача, небо плаче” до Дня Героїв Небесної Сотні і  Всесвітнього дня соціальної справедливості, в рамках проведення ІІ обласного відкритого патріотичного дослідницького проєкту “Збережи свою ідентичність”

Ми представляємо ці публікації (натисніть на зображення та перегляньте всі сторінки дошки)

А це вже дипломи за участь у фоточеленджі наших учнів.

 

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by