Наша ЗІРОЧКА

Про обдарованих дітей з родини Ковальових знають не тільки в нашому містечку. Про їхні здобутки щорічно повідомлялося на багатьох освітніх сайтах.
Цьогоріч нашою зірочкою, що здобула чотири перемоги в міському етапі учнівських олімпіад, стала Елла Ковальова. Предмети, погодьтеся, для дівчинки «надто серйозні»: інформатика, математика, фізика, технології (обслуговуюча праця). Коли одинадцятикласницю запросили на ІІІ (обласний етап) з усіх перечислених предметів, її учителі, адміністрація дещо хвилювалися: чи не забагато, чи впорається? Але Елла прийняла рішення: у всіх олімпіадах вона буде брати участь, бо їй цікаво перевірити себе, не підвести вчителів – наставників, представити гідно Лиманщину (з цих предметів був єдиний представник від нашої громади – це Елла Ковальова). Три тижні працювала без вихідних, і чотири перемоги: інформатика (ІІм.), фізика (ІІІм.,за умови, що перше не присуджувалося), математика (ІІІ м., отримала найвищий бал, але ні перше, ні друге місце серед одинадцятикласників не визначалося), технології (ІІІ м.).
Звідки бере натхнення й сили перемагати? ЇЇ ім’я означає «зоря», «факел», тож неспроста ми називаємо Еллу «нашою ЗІРОЧКОЮ». Сподіваємося, що знання, набуті компетентності допоможуть Еллі в подальшому виборі вишу та майбутньої професії. Такі учні є взірцем як для здобувачів освіти, так і для освітян.
Пишаємося!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by