День єднання об’єднав гімназистів!

День єднання – молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу – показати усьому світові, що ми сьогодні – як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

Сьогодні в Україні в містах і селищах піднімають державний прапор і виконують гімн.

Приєдналися до святкування і наші гімназисти. Репортажі з усіх заходів, що відбувалися сьогодні в класних колективах на онлайн платформі публікуємо у цій статті.

Підтримуємо тих, хто зараз бореться за нашу свободу та мир на фронті. Віримо в перемогу!??

16 лютого, у День єднання України, у 6 класі було проведено тематичну класну годину. Учні дізналися про історію його виникнення, долучилися до вшанування Державної символіки, національного одягу. Діти читали поетичні рядки про Україну, а Ракитянська Олеся представила вірш власного створення. На завершення було проведено вікторину на повторення визначних дат у нашій історії.

До ДНЯ ЄДНАННЯ учні 1 класу провели виховний захід «Єднаємось задля Перемоги!». Діти переглянули анімовану тематичну презентацію, дізналися про нове для українців свято, розгадували загадки від песика Патрона та відповідали на питання вікторини. Наприкінці учням було запропоновано виготовити долоньки єдності та влаштувати фотовиставку. Наші діти – патріоти нашої країни!??

16 лютого українці вдруге в історії відзначають День єднання. Ідея свята – показати світу єдність українського народу на тлі військової загрози.
Учні 2 класу також приєдналися до цієї події: подивилися відео про історію виникнення цього свята, взяли участь у вікторині « Моя Україна». Також дітям було запропоновано виготовити поробку « З Україною в серці» та зробити світлини з жовто-блакитними долоньками.

До Дня єднання 16 лютого  у 3-б класі було проведено тематичне ранкове коло «Я – людина. Ми – родина. Дім наш – Україна.».  Учні переглянули відеоролик про історію свята, читали вірші про Україну. Давали відповіді на запитання вікторини «Україна! Країна любові та єднання».

На каналі «Виховна година» учні мали змогу переглянути матеріали інтерактивної дошки «16 лютого – день Єднання».

А четвертокласники презентують фоторепортаж про перебіг свого заходу з нагоди свята.

Для учнів 7, 9, 10 класів було проведено інформаційну хвилину, перегляд відео по Дню єднання, та презентації:

Схожі заходи відбулися і в наступних класах: 3-А, 5, 9

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by