Як ми відзначили День безпечного інтернету

Сьогодні, 7 лютого, у 2 класі говорили про те, що дає нам Інтернет і яких правил слід дотримуватись, щоб Інтернет був для нас безпечним. Для цього учням було запропоновано переглянути відеоролики про безпечний інтернет, казку про Скріпочку, казку про Інтернет. Також діти взяли участь у вікторині «Безпечний інтернет». Наприкінці учні обговорювали проблемні ситуації, які можуть виникнути при користуванні інтернетом.
І, звичайно ж, не забули пригадати, що довге перебування за комп’ютером шкодить здоров’ю.
Завершили заняття вправою «Незакінчені речення» :
«Сьогодні на занятті я дізнавсь…»
«Я зробив для себе висновок, що …»
«Тепер я буду …»

На нашій дошці Padlet ми розмістили скріншоти заходу а також відеоматеріали, які ви теж маєте змогу переглянути.

Під час ранкової зустрічі учні 1 класу ознайомились з правилами безпечного користування мережею Інтернет. Під час «вільного мікрофону» розповіли про правила якими користуються вони та їх родини. Переглянули мультфільм «Безпечний Інтернет. Пригоди Петрика» та відповіли на цікаві питання відеовікторини.

А от учні 3-б класу цілий тиждень присвятили темі безпечного інтернету.

З 6 лютого по 08 лютого в 3-б класі проведено тематичні ранкові зустрічі  до Дня безпечного інтернету.

Учні переглянули навчальні відео «Найжахливіший тиждень Петрика», «Казка про інтернет». Пригадали правила безпечного інтернету, назвали переваги та небезпеку, яку містить Інтернет.  Свої знання перевірили, відповівши на питання вікторини «Безпечний інтернет».

Цікаво пройшов у 4 класі тиждень Безпечного інтернету. Учні спочатку пробували самі складати правила безпечної поведінки в Інтернеті. А потім з казок, соціальних відеороликів тощо дізнавалися і обговорювали, до чого може привести недотримання цих правил. А на останок – своєрідний екзамен: четверокласникам потрібно було швидко надавати відповіді на запитання вікторини за отриманими матеріалами. У наші важкі часи подібні знання актуальні, як ніколи.

 

Шестикласники переглянули відео та обговорили основні правила користування інтернетом.

А старшокласники (9, 10 клас) спілкувалися на цю тему під час уроків інформатики.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by