Вшановуючи пам’ять

У форматі  «круглий стіл» 27 січня відбувся обласний  онлайн захід «Сьогодення  та уроки Голокосту», який був присвячений Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту. Його організували та провели  спеціалісти обласного управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання за участі заступниці голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної.

Пані Юлія зазначила: «Сьогодні ми згадуємо жертв людиноненависницької  політики.  Цей  день засвідчує прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами нетерпимості.  Голокост – це страшні сторінки історії. Але їх треба пам’ятати. Про це треба знати і нам, і нашим дітям, і онукам… Заради пам’яті про невинних».

Учасники зустрічі  прослухати спогади жертв Голокосту, які зачитували молоді люди,  відкрито ділилися своїми думками з цього приводу.

Також  приймала активну участь у обговоренні цієї болючої теми наша гімназистка, учениця 10 класу, Єлизавета Ралітна і основний її меседж: «Історію неможливо повернути назад. Необхідно  розповідатии  дітям  про неї всю правду. І це мають робити саме батьки…»

На вшанування пам’яті жертв Голоккосту в 10 класі було проведено тематичну класну годину та здійснено віртуальну подорож Київським музеєм і перегляули виставку “Бабин Яр на тлі історії”

Чужого горя не буває
27 січня день жалоби для усього світу. Четверокласники теж не залишились осторонь, бо вони вже досить дорослі, щоб усвідомити глибоке і страшне поняття Голокосту. Діти читали та обговорювали відомості про Бабин Яр та табори смерті, слухали спогади очевидців тих жахливих подій, вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих від рук нацистів. Зараз це стало знову актуальним. Але діти усвідомили те, що треба робити усе можливе, щоб не допустити подобного пекла у майбутньому.

Виховні заходи та уроки історії були проведені і в 9-му та 11-му класах.

Учні 7-го класу переглянули презентацію та виготовили метеликів пам’яті.

А учні 3-б класу переглянули тематичний фільм.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by