У кожному куточку України плекаймо нашу єдність крізь роки!

20 січня до Дня Соборності України  в 3-б класі було проведено тематичну ранкову зустріч  «День Соборності України».  Діти  переглянули відеоролик про історію виникнення  свята. Дізналися цікаві факти про Україну, відгадували загадки,  складали “павутинку” “Соборність України – це…”.

Також створено тематичну інтерактивну дошку «22 січня День Соборності України» , яку розміщено на каналі «Виховна година».

Слід зазначити, що у третьокласників цілий тиждень має патріотичну тематику “Ми – громадяни України”

А у другокласників відбувся патріотичний урок “Моя Україна”, присвячений пам’ятній даті. Діти отримали інформацію про свято, дізналися що означає слово “соборність” і чому для українського народу воно має таке велике значення. Дуже цікаво було учням виконувати різноманітні завдання: відтворювати прислів’я, розгадувати загадки, кросворди, відповідати на питання вікторини, читати та списувати невеличкі тематичні тексти, робити патріотичні поробки та малюнки. Змогли навіть розслаблятися виконуючи українознавчу фізкультхвилинку. Перевірити свої знання, виконати завдання можете і ви, зайшовши на Padlet дошку другокласників:

Гідним завершенням тематичного тижня “Ми – громадяни України!” у 4 класі став захід, на якому діти пригадали історію цього свята, закріпили свої знання, відповідаючи на питання вікторини. А на останок усі робили вітальну листівку “Україно, єднаймося!”.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by