Загальношкільна акція «ГОДІВНИЧКА ДЛЯ СИНИЧКИ»

Воєнна  зима  2022-2023 року  важка для всіх українців.  Прийшли  морози  зі снігом. Та ми знаємо, що складно не лише нам.

Пташкам, які взимку і так мають небагато їжі, зараз особливо сутужно.  Щороку в такі періоди від холоду і нестачі їжі гинуть сотні птахів. Через голод зиму не переживуть 9 із 10 синичок. Але всього одна годівничка може врятувати 50 синиць!

Щоб допомогти  пернатим, ми організували загальношкільну акцію «ГОДІВНИЧКА ДЛЯ СИНИЧКИ»,  проведення якої, доречі, є щорічною доброю традицією в нашій гімназії.

Учнями школи та їх батьками були виготовлені годівнички різних типів та розвішені на території, де вони зараз знаходяться (а розкидані ми зараз по всій Україні і навіть за кордоном). Виготовляли годівнички з дерева, картону, пластику, природних матеріалів. Деякі так захопилися, що змайстрували не лише одну годівничку, а й більше! Вони  експериментували з матеріалами, формами, розмірами, стилями.

Завдяки турботі дітей, пташиний гомін не зникне з парків та скверів нашої країни, а коли ми повернемося до дому, вулиці нашого міста будуть наповнені веселим пташиним щебетом.

Тож, якщо ви досі не почали підгодовувати  птахів, саме час згадати про ГОДІВНИЧКУ!

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by