Святкова пошта від помічників Святого Миколая

Привіт, любий гімназисте!
Наша шкільна родина вітає тебе зі святом святого Миколая!
Попри те, що ми зараз не разом, кожній дитині під силу зробити добру справу! Чи то слово дружнє сказати, чи спогад веселей подарувати, чи привіт солодкий передати, щоб відчував ти тепло наших сердець!
Як от колись хлопчик Миколай, що народився у древній Греції, мав добре серце і потайки допомагав кожному, хто був нужденний. Пізніше, отримавши великий грошовий спадок від батьків, він роздав його всім бідним людям і подався у ченці , щоби молитвою творити чудеса: зупиняти бурю на морі, зцілювати калік і недужих, чи то рятувати приречених до страти. Але найбільшою його заслугою було те, що він безмірно любив усіх людей і цінував кожного. Чи не правда, яке добре серце і велика душа була у цієї людини? Пізніше його визнали святим.
А ще, любий друже, існує багато традицій пов’язаних з цим святом. Ти, напевне і сам деякі з них знаєш?
Наприклад, що вночі на це свято святий Миколай пролітав над дахами будинків і у трубу скидувала подаруночки, а подаруночки потрапляли у шкарпетки, які сушились біля каміну.
Тож хай зараз від нас солодка ялиночка буде тобі таким приємним сюрпризом, неначе подаруночок у тих чарівних шкарпетках.
Сподіваємось на скору зустріч у відбудованій рідній гімназії!

Таку вітальну листівку, разом з новорічним подарунком учні та колектив нашого закладу освіти надіслали гімназистам, що на тепер знаходяться в нашому рідному місті Лиман. Маємо надію, що вони зможуть відчути тепло наших сердець.

19 грудня адміністрація Лиманської громади привітала учнів наших закладів освіти, які залишилися в нашому рідному місті зі святом та вручили подарунки від Святого МИКОЛАЯ.

Залишити відповідь

© 2013 Гімназія. Всі права захищені.
Powered by